Copyright & Redakce

Technická správa

Tomáš Peroutka

Kontakt

Jiří Žoudlík (Jirka)

Kontakt

 Chcete-li nás kontaktovat, využijte prosím kontaktního formuláře.Copyright

Určeno jen pro osobní využití. Bez našeho předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na těchto stránkách.

Právní režim vydání nabídnutých autorských děl se řídí autorským zákonem v platném znění a dalšími navazujícími právními předpisy. Zasláním příspěvku autor uděluje, pro případ jeho vydání vydavateli, svolení vydat jej na stránkách informačního portálu e-čajovna a na tištěných publikacích informačního portálu e-čajovna. Redakcí nevyžádané nabídnuté příspěvky se nevracejí.

Komentáře

Autor se zříká jakékoliv odpovědnosti komentářů třetích osob, které by mohly porušovat zákon. Za každý komentář je odpovědný sám autor komentáře. Spamy, urážející komentáře, komentáře mimo téma a komentáře, které porušují zákon, odstraňujeme.

Fotogalerie

Za všechny fotografie/obrázky na galerii je odpovědný samotný autor, který tam fotografie/obrázky vložil. Je přísně zakázáno na galerii posílat obrázky stažené z jiného webu nebo ty, které nejsou ve vlastnictví registrovaného uživatele. Redakce se zříká veškeré zodpovědnosti fotografií třetích osob.